(025) 38182

info@peyvandcc.com

درباره ما

بسمه تعالی

ما به حول و قوه الهی ، همراهی اعضاء محترم شرکت تعاونی مسکن انبوه سازان دانش و تدبیر و درایت مدیران متعهد و مهندسین مجرّب توانستیم ساخت مجتمع عظیم مسکونی دانش را با وجود مشکلات فراوان قبلی و مسائل پیش رو به سرانجام رسانیم و به حمد الهی واحدهای مسکونی تا پایان سال شمسی در اختیار اعضاء محترم قرار می گیرد.

برآن شدیم با این تیم زبده و کار آزموده و اساتید و همکاران اقتصادی بازاریاب آشنا به امور مجتمع های تجاری در راستای خدمت به همشهریان عزیز و گامی در جهت توسعه کلان شهر قم ؛ بزرگترین و زیباترین بورس جهیزیه ، لوازم عروس و داماد و سیسمونی نوزاد را با نام مجتمع تجاری پیوند با زیر بنای حدود ۲۳۰۰۰ متر مربع به دو بلوک تجاری و نمایشگاهی را بنا نمائیم.

ابتدا با بهره گیری از تحقیقات علمی و میدانی نیاز به احداث این مجتمع در این مکان تأیید گردید در ادامه طراحی و معماری مجتمع به شرکت مهندسین مشاور مکعب سپید واگذار شد که حاصل آن طراحی شیک ترین و مدرن ترین سازه در استان قم گردید .

از گام نخست این تصمیم با مشاوره با اساتید دانشگاهی ، اصناف محترم و مهندسین تمام مواردی که می توانست در ایجاد مجتمع تجاری در راستای رفاه و خدمت رسانی بهتر به مراجعه کنندگان و همینطور ایجاد زمینه های کسب و کار مناسب و روبه رشد برای اصناف محترم مد نظر قرار گرفت .

امید است بتوانیم با استعانت از خدای زیبائیها گامی هرچند کوچک در راستای خدمت به همشهریان محترم برداریم.

با نظرات و پیشنهادات خود ما را در انجام این مهم یاری نمائید.