(025) 38182

info@peyvandcc.com

درباره ما

شرکت تعاونی انبوه سازان دانش قم (اعضا صنعت تبلیغات سابق) در سال ۸۶ با هدف تامین مسکن اعضا صنف صنعت تبلیغات تاسیس گردید و در سال ۹۲ هیأت مدیره جدید از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب گردید و تعاونی از صنف صنعت تبلیغات به عام تبدیل شد.

هیأت مدیره جدید تعاونی دارای سوابق اجرایی و مدیریتی در سطح استان بوده و در راستای اجرای این پروژه از اساتید دانشگاهی متخصص و مجرب و مشاوران با تجربه استفاده نموده است.
این شرکت در حال حاضر در حال اجرای یک پروژه تجاری ( به نام مجتمع تجاری پیوند ) با متراژ زیربنای ۲۲۰۰۰ متر مربع و یک پروژه مسکونی با متراژ زیر بنای ۳۰۰۰۰ متر مربع می باشد.
پروژه مسکونی این شرکت به صورت ۱۹۲ واحدی در ۴بلوک ۱۵ طبقه، واقع در بلوار دانش قم با معماری نوین و خاص طراحی شده است. میزان کل بنای احداثی پروژه نزدیک به ۳۰۰۰۰ متر مربع می باشد که دارای فضای تجاری، خدمات محلی، سالن ورزشی، سالن بازی کودکان، خشکشویی و… است.

وجود فضای سبز در فاصله فیمابین پروژه مسکونی و رودخانه و همچنین وجود محوطه زیبا فیمابین پروژه های مسکونی و تجاری این مجتمع از مزایای اصلی این پروژه می باشد.

در حال حاضر اجرای عملیات ساختمانی با سرعت ادامه دارد و طبق برنامه زمانبندی کل پروژه مسکونی در اواسط سال ۱۳۹۶ تکمیل و آماده بهره برداری خواهد بود.